FORCORP GROUP spol. s r.o. - ostraha Olomouc,ostraha Brno,ostraha Praha,celá ČR,bezpečnost,úklid Olomouc,úklidová služba,hlídací služba,hlídání,střežení,strážný,stráž,hlídač,vrátný,mytí,vysávání,uklízení

 
FORCORP GROUP spol. s r.o.

O společnosti

    Společnost FORCORP GROUP spol. s r. o. byla založena v roce 2008 a velmi rychle se stala významným a vyhledávaným poskytovatelem služeb v oblasti ostrahy, úklidu a facility managementu na tuzemském trhu. Dnes střežíme a uklízíme pro více než 400 odběratelů z oblasti soukromé sféry i státních institucí  na celém území České republiky. Tyto bezpečnostní a úklidové služby zajišťuje více než 1.500 našich kmenových zaměstnanců.

Reference na námi dodávané služby ostraha - úklid - facility

  Nadpoloviční většinu našich zaměstnanců tvoří osoby se zdravotním postižením a právě jejich podpora byla jedním z hlavních impulzů pro založení této společnosti. Kvůli našemu sociálně zaměřenému přístupu můžete tedy uplatnit tzv. náhradní plnění dle § 81, odst. 1 Zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, a to s dobrým pocitem, že podporujete právě ty, kteří to potřebují.

 obratzamestnanci

   Naším cílem je Vaše bezpečnost, spokojenost a čistota Vašich prostor. Přebíráme Vaše starosti s dodávkou úklidu, ostrahy, hygienického materiálu, kontroly dodržování léčebného režimu práce neschopných zaměstnanců, převozy hotovostí, údržbu zeleně a dalších služeb a tím šetříme Váš čas i Vaše finance.  Vy se můžete v klidu plně věnovat svému oboru. Nám můžete důvěřovat, dodáváme profesionální služby za přijatelné ceny.

   Jsme držiteli mnoha osvědčení a certifikátů ISO v oblasti jakosti služeb, bezpečnosti a ochrany životního prostředí. Dodržujeme všechna zákonná nařízení a klademe důraz i na etiku a morální principy v naší společnosti. Zárukou kvality Vám jsou naše písemné reference a pojištění pro odpovědnost až do výše 150 mil. Kč u pojišťovny Kooperativa. Naše společnost získala v listopadu 2013 Cenu za výjimečný růst firmy v soutěži Ocenění Českých Podnikatelek.

 

Budeme rádi, když si při výběru bezpečnostních, úklidových a dalších služeb vyberete právě nás. Pro nás je čest, pro Vás pracovat.

S úctou
 
Mgr. Irena Jelínková
jednatelka společnosti
FORCORP GROUP spol. s r.o.