FORCORP GROUP spol. s r.o. - ostraha Olomouc,ostraha Brno,ostraha Praha,celá ČR,bezpečnost,úklid Olomouc,úklidová služba,hlídací služba,hlídání,střežení,strážný,stráž,hlídač,vrátný,mytí,vysávání,uklízení

FORCORP GROUP spol. s r.o.
FORCORP GROUP spol. s r.o.

Sponzoring

Celý tým FORCORP GROUP spol. s r.o. si je vědom, že důkazem postavení firmy nejsou jenom hospodářské výsledky, ale také její společensky odpovědné chování.

Více než 50% našich zaměstnanců jsou osoby se zdravotním postižením, čímž jim pomáháme se začlenit do společnosti a navrátit jim plnohodnotný životní styl.

Dále naše společnost ze svého výnosu ráda podporuje osoby a společnosti, které pomáhají lidem i zvířatům v nouzi.

Aktuálně připravujeme:

Realizace ostrahy Kavárny POTMĚ na Olomouckém festivalu VZÁŘÍ

 Svetlusky

Dále FORCORP GROUP spol. s r.o. podporuje a sponzoruje:

Osoby se zdravotním postižením a osoby v nouzi

Finančními dary se snažíme podporovat činnost občanského sdružení Národní rady osob se zdravotním postižením s celostátní působností, které zastupuje zájmy osob se zdravotním postižením při jednáních se státními a veřejnými institucemi.

Dále potom spolek střediska SOS pro vzájemnou pomoc občanů, který se snaží poskytovat pomoc tam, kde se člověk z jakýchkoliv důvodů octl v akutní nouzi.

Děti

Věnujeme se i vzdělávacím programům a celkové pomoci pro ty nejmenší, kteří si pravidla bezpečnosti teprve osvojují, a kdo jiný by jim v tom měl pomoci, než my, je to naše práce.

Pomáháme občanskému sdružení Fond ohrožených dětí, které nabízí pomoc týraným, zanedbávaným, zneužívaným opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem, s působností na celém území České republiky. Společnost A-B help, kterou také podporujeme, zprostředkovává kontakt mezi neziskovou sférou a světem firem. Tato forma spolupráce je běžnou v zemích západní Evropy. Jejich společnost odkoupí od automobilky vhodný vůz, který je zaplacen reklamou umístěnou na voze. Firmy si mohou pronajmout prostor na autě, kterým pomohou realizovat nákup vozu pro Dětský domov.

Také spolupracujeme s nakladatelstvím VF, se kterým jsme vydali omalovánky pro děti, s názvem Děti v silničním provozu, Školáci nejen na prázdninách a Omalovánky první pomoci. Víme, že vzdělávání je pro děti občas nuda, a tak učíme děti hrou.

Zvířata

Ani němé tváře nám nejsou lhostejné a tak nabízíme pomoc formou finančních prostředků i zvířatům v nouzi. Zejména sponzorujeme domácí kočičí útulek na Vysočině, který je součástí občanského sdružení DOBRÉ RUCE se sídlem ve Zlíně.

Finančně podporujeme i sdružení Kočky SOS Hodonín, kde se snaží zatoulaným kočičkám najít nový domov.